logo

Strona startowa >>

       

100% dotacji na wymianę ogrzewania - Kraków

 

100 % Dotacji na wymianę ogrzewania w Krakowie - nie pal węglęm

 

Kraków. Najpiękniejsze i niestety najbardziej zanieczyszczone miasto w Polsce.
Klimat miasta koi duszę, niestety jakość powietrza i zapylenie bardzo szkodzi zdrowiu naszemu i naszych bliskich.
 
Przyczyn takiego stanu rzeczy jest kilka, ale na jedną z nich mamy bezpośredni wpływ i możemy przyczynić się do poprawy jakości powietrza.
Kotły węglowe do dnia dzisiejszego pracują z pełną mocą w kilkudziesięciu tysiącach posesji emitując między innymi pył PM 10. Jego normy w okresie grzewczym w Krakowie przekroczone są każdego dnia kilkukrotnie.
 
Każdy z nas może sprawdzać stan krakowskiego powietrza korzystając z informacji stacji pomiarowych. Darmowe aplikacje dostępne są dla urządzeń przenośnych oraz w internecie. Niestety, codzienna analiza stanu powietrza nie napawa optymizmem. Bez wspólnego wysiłku, pomocy władz oraz długofalowego programu zmiany nie byłyby możliwe.
W grudniu 2013 roku weszła w życie uchwała rady Miasta zatwierdzająca zasady realizacji Programu Ograniczania Niskiej Emisji w Krakowie.
 
Wszystkich zainteresowanych wymianą kotłów opalanych węglem na ekologiczne kotły gazowe lub olejowe zachęcamy do jak najszybszego podjęcia decyzji i skorzystania z naszej pomocy w uzyskaniu nawet do 100% dotacji i załatwieniu wszelkich formalności związanych z wnioskiem gdyż kwoty przeznaczone na ten cel są niestety dużo mniejsze niż potrzeby mieszkańców i miasta.
 
W celu uzyskania dofinansowania z Narodowego funduszu Ochrony Środowiska należy spełnić wiele wymagań: posiadać projekt instalacji, kosztorys, złożyć wniosek o kredyt i dotację, uzyskać akceptację banku, podpisać umowę z bankiem, podpisać umowę z firma wykonawczą, wykazać się fakturami i certyfikatami urządzeń, przedstawić protokół końcowy, złożyć oświadczenie o trwałości przedsięwzięcia, zarchiwizować wszelkie dokumenty.
Pozwól nam sobie pomóc, MY ZAŁATWIMY WSZYSTKO ZA CIEBIE.
Z przyjemnością pomożemy Państwu w wypełnieniu wniosku, złożymy go w urzędzie, będziemy monitorować jego status i przygotujemy dla Państwa ofertę najlepszych urządzeń, które pomogą w walce ze smogiem jak i zapewnią Państwu komfort w domu.
 
Nasi doświadczeni pracownicy osobiście dostarczą urządzenia do Państwa domu, zamontują je, a grupa serwisantów będzie czuwać nad bezawaryjnym działaniem.
 
Razem możemy zmienić więcej!